Informujemy, że z powodu prowadzenia obowiązkowej inwentaryzacji zbiorów wystąpią utrudnienia w korzystaniu z księgozbioru Wypożyczalni Głównej: 5.07-12.08.2022- wybiórczo niedostępne będą pozycje literatury pięknej i popularno-naukowej; 16-29.08.2022- Wypożyczalnia Główna będzie nieczynna.

Z radością informujemy, że nasza Biblioteka znalazła się w gronie instytucji wyróżnionych w plebiscycie Biblioteka Przyjazna Dzieciom. Organizatorem akcji jest Przystanek Rodzinka – blog parentingowy. O szczegółach poniżej!

Zapraszamy na zajęcia szachowe prowadzone przez Szkółka Szachowa f7 Więcej informacji pod numerem telefonu 608 479 794 lub mailowo pod podanym na plakacie adresem

Zapraszamy do obejrzenia wystawy haftowanych obrazów, która prezentowana jest w siedzibie biblioteki. Finisaż wystawy odbędzie się 2.08.2022r. o godz. 15.00.

Dzieciom i Młodzieży polecamy blog, który zawiera polecajki książek i mnóstwo ciekawostek. Warto zajrzeć, przeczytać, podzielić się z innymi. ( https://czytanietofrajda.blogspot.com/ )

W wakacje, w wolnej chwili…polecamy biblioteczne blogi. Dla dorosłych bloga prowadzi Czytelnia. Pod nazwą „niewypożyczalne” kryją się między innymi recenzje książek i filmów. Dobrze się czyta! ( https://niewypozyczalne.blogspot.com/ )

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Zabierz książkę na wakacje”. Pracę konkursową stanowi zdjęcie książki lub audiobooka w wakacyjnej scenerii przesłane drogą mailową na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl Z przesłanych zdjęć stworzymy galerię na ekranach w Bibliotece oraz na profilu facebookowym.

Czytelnia Ogólna serdecznie zaprasza wszystkich Czytelników Dużych i Małych do relaksu w Letniej Czytelni:

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prezentującej postać Roberta Schumana. Panele zawierające fotografie oraz wiele informacji znajdują się na 1. piętrze w Bibliotece Głównej.

Skip to content