EmpikGO

Każdego 1.dnia miesiąca, od godziny 7.00 możecie Państwo zgłosić się mailowo (na adres: kody@mbp.czechowice-dziedzice.pl ) po kod dostępu do bazy ebooków i audiobooków EmpikGO!.
W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko oraz numer karty czytelnika.
Dostaniecie Państwo zwrotnego maila z informacjami jak aktywować kod.

 

Kody wydawane są drogą mailową (kody@mbp.czechowice-dziedzice.pl ). Każdego 1. dnia miesiąca (poza miesiącami, gdy 1. to święto i ogłoszona jest inna data) wyślij maila z zapotrzebowaniem na kod. Wpisz swoje imię, nazwisko i numer karty czytelnika.

WARUNKI KORZYSTANIA Z EMPIK GO

Skorzystanie z Kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację następujących postanowień:

  1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z Kodów.
  2. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
  3. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
  4. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega  zwrotowi.
  5. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin.
  6. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę www.empik.com/biblioteki/kod  i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
  7. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
  8. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
  9. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
  10. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
  11. Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.

Skip to content