11 maja o godz. 17.00, na bibliotecznym facebooku odbędzie się spotkanie z Aleksandrą Rak. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa końcoworoczna
W galerii na piętrze trwa końcoworoczna wystawa malarstwa i rysunków wychowanków Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach-Dziedzicach – zajęcia prowadzone przez panią Wandę Gryboś-Sznel.


