„PORA NA SENIORA” – SPOTKANIA Z FIZJOTERAPIĄ

29 listopada oraz 1 grudnia, o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy na dwa ostatnie spotkania w ramach cyklu „Pora na seniora”. Na koniec, prof. Izabela Zając-Gawlak (AWF Katowice) nauczy nas, jak dbać o kręgosłup.

Podczas pierwszej prelekcji udowodni, że zdrowy ruch to podstawa, jeśli nie chcemy mieć problemów z naszym szkieletem. Na drugiej z kolei przekona nas, że zdrowy ruch to nie tylko gwarancja prawidłowej postawy i życia bez bólu, ale również klucz do zachowania dobrej kondycji mózgu i braku zaburzeń równowagi. Podczas obu spotkań, teorii towarzyszyć będzie część praktyczna. Prof. Izabela Zając-Gawlak zaprezentuje proste ćwiczenia, z wykorzystaniem poduszek sensomotorycznych, które można wykonywać np. podczas czytania książki czy oglądania telewizji. Wstęp wolny. Zróbcie pierwszy krok do zdrowego kręgosłupa i przyjdźcie na spotkania w bibliotece. Do zobaczenia!

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice, w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Skip to content