KONFERENCJA „NASZ KOBIECY ŚWIAT”

W dniach 3-4 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH „Stara Kablownia” oraz „Alternative Bar” serdecznie zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. „Nasz kobiecy świat”.

3 marca w godz. od 17.00 do 19.00 w holu głównym CH „Stara Kablownia” odbędzie się pierwszy moduł – warsztaty kreowania swojego stylu pn. „Wizerunek i Ty, czyli jak nas widzą, tak nas piszą”, prowadzone przez Agnieszkę Łyko – projektantkę mody, stylistkę i wizażystkę. Podczas spotkania uczestniczki m. in. dowiedzą się jak ogromna jest siła naszego wizerunku, poznają zasady stylizacji czy kompletowania garderoby.

4 marca w godz. od 10.00 do 13.00 w „Alternative Bar” odbędzie się drugi moduł pn. „W szpilkach przez życie”, prowadzony przez Agnieszkę Łyko – stylistkę oraz Annę Bednarczyk – psycholożkę i terapeutkę. W programie m. in.: rozpoznawanie swojego typu sylwetki i dobieranie najkorzystniejszych fasonów, zestawianie różnych elementów garderoby w spójny stylistycznie ubiór, komponowanie stylizacji dostosowanych do sytuacji i pomagających osiągnąć zamierzony efekt a także psychologiczne znaczenie naszego wizerunku oraz słów kilka o trudnej sztuce akceptacji siebie, czyli coś dla ducha i coś dla ciała.

Nie zabraknie czasu na dyskusję oraz filiżankę aromatycznej kawy. Wstęp wolny.

Zapisy do 2.03.2017r. w dziale promocji MBP (ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5) lub pod nr tel.: 32 215 30 34.

Skip to content