WYJAZD APC – CZECHY – JARMARK ŚWIĄTECZNY

7 grudnia serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Znojma. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 6.00. Koszt wyjazdu 140,00zł. W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. W programie: zwiedzanie Malowanej Piwnicy w Šatově (możliwa degustacja win za dodatkową opłatą), wizyta w Klasztorze Louka (zwiedzanie połączone z degustacją win w cenie biletu wstępu), zwiedzanie Podziemi w Znojmie oraz spacer po mieście i czas wolny na Jarmarku (4 godz.). Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 29.11.2019r.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) prosimy dokonywać na konto: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem ZNOJMO.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze „Akademii Pięknego Czasu”. Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Informujemy, że po 02.12.2019r. niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie www Biblioteki.