Świąteczne kody LEGIMI

Drodzy Czytelnicy!
Mamy dla Was świąteczne kody LEGIMI.

W ramach świąteczno-noworocznego prezentu mamy dla Was do rozdania kody LEGIMI, które uprawniają do nieograniczonego czytania ebooków w aplikacji LEGIMI przez 30 dni od daty aktywowania go. Dostępnych jest tam ponad 62 tysiące tytułów dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Jeśli chcecie sprawdzić, czy czytanie ebooków to coś dla Was to jest to idealny moment!

Aby uzyskać kod prosimy o wysłanie maila na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl w treści podając imię, nazwisko i numer konta czytelnika. W odpowiedzi dostaniecie Państwo wiadomość z kodem i instrukcją aktywacji go.

Aktywacja polega na wpisaniu kodu na stronie www.legimi.pl/slaskie oraz zalogowaniu się na swoje konto lub założeniu nowego – jeśli wcześniej nie korzystałeś z Legimi.

Korzystając z jednego kodu możliwe jest czytanie książek na dwóch urządzeniach – tablecie, telefonie komórkowym lub czytniku.

Po zakończeniu świąteczno-noworocznej akcji kody Legimi można uzyskać pisząc maila każdego 1. dnia miesiąca (poza miesiącami, gdy 1. to święto i ogłoszona jest inna data) od godziny 7.00. W związku z ograniczoną ilością kodów decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do zgłaszania się po kody, aby wypróbować możliwości jakie daje książka elektroniczna. Jedyny warunek – należy być Czytelnikiem zapisanym w naszej Bibliotece (Bibliotece Głównej oraz Filiach).

Skip to content