Propozycje zajęć kulturalno-sportowych dla dzieci i dorosłych z Ukrainy

Chcąc pomóc dzieciom i dorosłym z Ukrainy w aklimatyzacji oraz choć odrobinę pozwolić zapomnieć o trudach przed jakimi stanęli zapraszamy na cykliczne zajęcia kierowane specjalnie dla nich.

Dzieci, które mają ochotę uprawiać sport mogą skorzystać z oferty MOSiRu. Zapraszamy, aby znalazły swój ulubiony sposób na aktywne spędzenie czasu i zgłosiły się do odpowiednich sekcji sportowych. Udostępnione zostaną miejsca m.in. w sekcji siatkówki, koszykówki, na pływalni czy w czasie zabaw z elementami judo.
Na każde zajęcia ujęte w harmonogramie obowiązują zapisy (informacje o datach oraz osobach odpowiedzialnych za zajęcia ujęte są w rozpisce).
Biblioteka zaprasza dzieci na zabawę z językiem polskim – pomożemy poznać podstawowe zwroty pozwalające na komunikowanie się np. z rówieśnikami. Stworzymy razem prace plastyczne i pooglądamy bajki.

Dorosłym proponujemy spotkania połączone z nauką języka polskiego oraz spotkania tematyczne.  W czasie gdy dzieci będą bawiły się czy poznawały język dorośli mogą poświęcić czas na rozmowę we własnym gronie.
Ze względu na charakter spotkań i konieczność przygotowania się do nich prosimy o zapisy. Aby ułatwić kontakt prosimy o wysłanie maila na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl lub sms na numer 509 431 805 w treści wpisując datę zajęć imię, nazwisko oraz wiek dziecka.

Aktualne propozycje zajęć będą publikowane co miesiąc na stronie Biblioteki oraz MOSiRu.

Uruchomiona została strona internetowa stworzona przez czechowicką firmę Media Target,
w której zawarto opcję typu „Prowadź do celu”.

Ponadto na stronie biblioteki powstała zakładka „Ukraina”, w której publikować będziemy ciekawe propozycje internetowe do wykorzystania w czasie wolnym.

Będziemy obserwować sytuację, szukać nowych pomysłów i dostosowywać ofertę do potrzeb i naszych możliwości.

Zajęcia w Bibliotece

Rozkład zajęć sportowych

Opis zajęć sportowych

Opis zajęć sportowych cd.

Skip to content