Noworoczne Spotkanie z Twórcami i Animatorami Kultury – wyróżnienie dla naszej Bibliotekarki!

W czasie Noworocznego  Spotkania z Twórcami i Animatorami Kultury, które odbyło się 27.01.2023r. nasza Bibliotekarka, Joanna Wrońska, została doceniona za wyjątkowe zaangażowanie w pracę bibliotekarską, prowadzenie warsztatów, bloga czytelniczego oraz podejmowanie szeregu inicjatyw rozwijających Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach.

Od 2011 r. , prowadzi czytelnię. Jest pomysłodawcą i realizatorem wielu działań: redagowanie bloga „Niewypożyczalne”, prowadzenie cyklicznych i okazjonalnych lekcji i warsztatów bibliotecznych dla starszych dzieci i młodzieży, realizacja projektów zewnętrznych np.: Akcja „O mowie nienawiści i hejcie”, prowadzenie w funkcji moderatora Dyskusyjnego  Klubu Książki pod nazwą „Drugie dno”, organizowanie cyklicznych pokazów filmowych pn.: ”X Muza poleca” adresowanych do osób dorosłych oraz prowadzenie letniej czytelni.

„Kultura jest tym, co buduje naszą tożsamość. Aby te korzenie mogły istnieć bardzo potrzebujemy państwa, czyli artystów i animatorów” – mówił starosta bielski Andrzej Płonka podczas spotkania z ludźmi kultury na dziedzińcu Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej.

Asiu, gratulujemy! Wszyscy jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jesteś z nami!

Więcej informacji: Twórcy i animatorzy kultury uhonorowani – Aktualności – Powiat Bielski (bielsko.pl)

Skip to content