KONFERENCJA „NASZ KOBIECY ŚWIAT”

W dniach 2-3 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH „Stara Kablownia”, Poradnia Dobry Dietetyk – Małgorzata Oczkowska oraz „Dobre Smaki Cafe” serdecznie zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. „Nasz kobiecy świat”.

2 marca w godz. od 17.00 do 19.00 w CH „Stara Kablownia” obok sklepu „Sinsay” (poziom -1)  odbędzie się pierwszy moduł – warsztaty kreowania swojego stylu pn. „To jest Twój czas, czyli zmień styl na wiosnę”, prowadzone przez Agnieszkę Łyko – projektantkę mody, stylistkę i wizażystkę. Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się m. in. jak za pomocą odpowiednio dobranego stroju i makijażu zmienić swój wizerunek a co za tym idzie postrzeganie samej siebie. Na zakończenie warsztatów panie zaprojektują strój codzienny oraz wieczorowy.

3 marca o godz. 16.00 w holu głównym CH „Stara Kablownia” (parter) odbędzie się drugi moduł pn. „Zdrowy talerz, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe”, prowadzony przez Małgorzatę Oczkowską – dietetyka. Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się co i jak jeść, by mieć nie tylko piękną cerę i świetną figurę, ale przede wszystkim zdrowy organizm. Po wykładzie każda z pań będzie miała okazję skorzystać z pomiaru masy i składu ciała oraz liczyć na krótką konsultację dietetyka.

Nie zabraknie czasu na filiżankę aromatycznej kawy. Wstęp wolny.

Zapisy do 1.03.2018r. w dziale promocji MBP (ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5) lub pod nr tel.: 32 215 30 34.

Skip to content