Koncert Relaksacyjny mis tybetańskich i gongu

Drodzy Czytelnicy!
Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w naszej bibliotece Koncercie Relaksacyjnym mis tybetańskich i gongu.


Cena spotkania 60 minutowego to 40zł. Już 21.10.2022r.o godzinie 17.30

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 788 001 661 oraz na stronie https://www.mocwibracji.com/

Udostępnij

Galeria

Brak obrazów w galerii.

Powiązane wpisy

Warsztaty magiczno-literackie

09.05.2025 o godzinie 16.30 zapraszamy wszystkich Mugoli i nie tylko (w wieku od 7 do 10 lat) na warsztaty magiczno-literackie. Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe:

Komunikat APC

W środę, 30 kwietnia, zostają odwołane z przyczyny losowej zajęcia z fitnessu prowadzone przez Paulinę Kajsturę. Za utrudnienia przepraszamy.

fb-legimi-empik

Legimi i Empik

Szanowni Czytelnicy!Po kody dostępu na maj należy zgłaszać się 30.04.2025r. od godz.7.00Po kody LEGIMI i EmpikGO proszę zgłaszać się na adresy:LEGIMI: legimi@mbp.czechowice-dziedzice.plEmpikGO: kody@mbp.czechowice-dziedzice.plPrzypominamy, że musicie

Przejdź do treści