Czytanie to frajda

Plakat zapraszający na bloga Czytanie to frajda.

Szukacie czegoś ciekawego do poczytania? Zachęcamy do odwiedzenia wyjątkowego bloga https://czytanietofrajda.blogspot.com/, w którym znajdziecie dosłownie WSZYSTKO: od recenzji książek, ciekawostek, zaskakujących faktów z życia naszych ulubionych pisarzy, aż po wzmianki o nietypowych i interesujących dniach jak np. Dzień dinozaura albo jednorożca. Super, prawda?

Powstał w 2013 roku i ciągle cieszy się zainteresowaniem najmłodszych czytelników oraz ich rodziców. Dbamy o to by na bieżąco informować Was o wszystkich aktywnościach jakie organizujemy, a także o tym co nowego w naszym dziecięcym świecie. 😊

W celu ułatwienia poruszania się po blogu stworzone zostały zakładki, dzięki którym w łatwy sposób znajdziecie post lub informację, która Was interesuje. Poza tym gwarantujemy dawkę dobrego humoru! Możecie być tego pewni!

Zachęcamy także do zostawiania komentarzy pod postami, co dawało by na dodatkową motywację do działania. Warto dodać, że wasze pomysły o tym co mogło by się jeszcze znaleźć na blogu – oczywiście mile widziane! 😊 Zaprasza Wasz Dział dla Dzieci i Młodzieży.

Skip to content