Szanowni Czytelnicy. Informujemy, że od 2.07.2022-27.08.2022 Biblioteka Główna oraz Filie czynne będą w godzinach wakacyjnych. Zapraszamy.

Informujemy, że z powodu prowadzenia obowiązkowej inwentaryzacji zbiorów wystąpią utrudnienia w korzystaniu z księgozbioru Wypożyczalni Głównej: 5.07-12.08.2022- wybiórczo niedostępne będą pozycje literatury pięknej i popularno-naukowej; 16-29.08.2022- Wypożyczalnia Główna będzie nieczynna.

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Zabierz książkę na wakacje”. Pracę konkursową stanowi zdjęcie książki lub audiobooka w wakacyjnej scenerii przesłane drogą mailową na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl Z przesłanych zdjęć stworzymy galerię na ekranach w Bibliotece oraz na profilu facebookowym.

Drodzy Czytelnicy! Od 1 lipca 2022 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle, PocketBook, InkBook, Onyx.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z literaturą w Dyskusyjnym Klubie Książki „Drugie Dno”. Czekamy w środę 29.06.2022r. o godz. 16.30. Tym razem czytamy „Wierzyliśmy jak nikt”. Książki do wypożyczenia w Czytelni.

Skip to content