UWAGA – APC

Informujemy, że w  środę 19 lutego 2020r., nie odbędą się zajęcia z lektoratu języka hiszpańskiego prowadzone przez Renatę Walę. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

KONFERENCJA „NASZ KOBIECY ŚWIAT”

W dniu 13 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pn. „Nasz kobiecy świat” . W godzinach od 17.00 do 19.00 w CH „Stara Kablownia” obok kawiarni „Dolce Vita”  (poziom 0) odbędzie się spotkanie pn. „Kolor zamiast botoksu, czyli wiosenna metamorfoza”, które poprowadzi Agnieszka Łyko – projektantka mody, stylistka i wizażystka. Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się  m. in.: jak zestawiać kolory, aby idealnie do siebie pasowały, a nie „gryzły się”. Poznają swój typ kolorystyczny oraz kolory odpowiednie do urody. Przekonają się, jak za pomocą koloru można wpłynąć na zmianę proporcji swojego ciała oraz na sposób,…

UWAGA – APC BASEN

Informujemy, że w związku ze zmianą cennika biletów wstępu na basen kryty „Wodnik”, spowodowanych wzrostem cen prądu, opłata ulgowa dla Słuchaczy „Akademii Pięknego Czasu”, za okazaniem ważnej legitymacji, wynosi 3,00zł.

NORDIC WALKING

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjście z grupą Nordic Walking w dniu 16.02.2020 r. do „Chaty Wuja Toma” (Szczyrk – Karkoszczonka). Wyjazd autobusem nr VII o godz. 8.55 z Dworca w Czechowicach-Dziedzicach. Planowany powrót ok. godz. 17.00. Organizator: p. Marian Grzywacz. Serdecznie zapraszamy do udziału.

UWAGA – APC

Informujemy, że od poniedziałku 10 lutego 2020r. zmienia się plan lektoratu języka włoskiego. Zajęcia z Panią Marzeną Maliną będą prowadzone według następującego harmonogramu: Poniedziałek godz. 15.30-16.30 grupa III początkująca od 20.09.2017r.; Czwartek godz. 16.00-17.00 grupa II podstawowa; Czwartek godz. 17.05018.05 grupa III średniozaawansowana.