Harmonogram

GRUDZIEŃ 2018r.

Data i godzina

Przedmiot

Prowadzący

Miejsc

05.12.2018r.środa

11.00-13.30

G. I

WARSZTATY ARTYSTYCZNE:

Decoupage

Barbara Lach

Filia Nr 10

ul. Węglowa 56

05.12.2018r.środa

13.30-16.00

Gr. II

WARSZTATY ARTYSTYCZNE:

Decoupage

Barbara Lach  Filia Nr 10

ul. Węglowa 56

06.12.2018r.czwartek

16.40-17.40

Gr. I – początkująca nowa od 20.09.2018r.

WARSZTATY:

komputerowe

Bogusława Antonik

Zespół Szkół Technicznych
i Licealnych sala nr 43

06.12.2018r.czwartek

17.45-18.45

Gr. II – podstawowa

WARSZTATY:

komputerowe

Bogusława Antonik

Zespół Szkół Technicznych
i Licealnych sala nr 43

03.12.2018r.poniedziałek

15.40-16.40

Gr. I – początkująca od 18.09.2017r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26
03.12.2018r.poniedziałek

16.45-17.45

Gr. II – średniozaawansowana

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26
04.12.2018r.wtorek

15.40-16.40

Gr. IV – podstawowa od 19.02.2014r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26
04.12.2018r.wtorek

16.45-17.45

Gr. III – początkująca od 13.02.2018r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26
06.12.2018r.czwartek

15.40-16.40

Gr. VI – początkująca od 9.02.2017r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta Sakrajecka

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26

06.12.2018r.czwartek

16.45-17.45

Gr. V – początkująca od 3.03.2016r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta Sakrajecka

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26

03.12.2018r.poniedziałek

18.40–19.40

Gr. – zaawansowana

LEKTORAT:

j. angielski

Katarzyna Ożóg-Gilowska

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 48

03.12.2018r.poniedziałek

16.00-17.00

Gr – początkująca od 7.02.2017r.

LEKTORAT:

j. niemiecki

 Ewa Froń

 Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

03.12.2018r.poniedziałek

17.05 – 18.05

Gr. – początkująca

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

07.12.2018r.piątek

15.30-16.30

Gr. – podstawowa

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

07.12.2018r.piątek

16.35 – 17.35

Gr. – średniozaawansowana

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

05.12.2018r.środa

15.30-16.30

Gr. – początkująca od 2.03.2016r.

LEKTORAT:

j. hiszpański

Renata Wala

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26

05.12.2018r.środa

16.35-17.35

LEKTORAT:

j. hiszpański

Renata Wala

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26

05.12.2018r.środa

17.40-18.40

Gr. – podstawowa

LEKTORAT:

j. hiszpański

Renata Wala

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 26

03.12.2018r.poniedziałek

15.30-16.30

LEKTORAT:

j. rosyjski

Halina Gradowska

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej –Curie
sala nr 48

05.12.2018r.środa

15.40-16.40

Gr. III – początkująca od 20.09.2017r.

LEKTORAT:

j. włoski

Agnieszka Stefańczyk

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 16

05.12.2018r.środa

16.45-17.45

Gr.  II – podstawowa

LEKTORAT:

j. włoski

Agnieszka Stefańczyk Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 16
05.12.2018r.środa

17.50-18.50

Gr. I – średniozaawansowana

LEKTORAT:

j. włoski

Agnieszka Stefańczyk Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 16
04.12.2018r.wtorek

15.25-16.25

Gr. I – podstawowa

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

04.12.2018r.wtorek

16.30-17.30

Gr. II- średniozaawansowana

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

04.12.2018r.wtorek

17.35-18.35

Gr. III – początkująca od 7.02.2017r.

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

05.12.2018r.środa

18.15-19.15

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

fitness z elementami tańca

Paulina Kajstura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

04.12.2018r.wtorek

16.15-17.15

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

gimnastyka rozciągająca

Monika Tymura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

06.12.2018r.czwartek

16.15-17.15

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

gimnastyka rozciągająca

Monika Tymura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

06.12.2018r.czwartek

13.00-14.00

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

aqua fitness

  Elżbieta Zarębska

 Basem „Wodnik” (w kasie basenu należy uiścić opłatę w wysokości 2zł)

20.12.2018r.czwartek

godz. 17.00

CYKL SPOTKAŃ:

„WSPÓLNE KORZENIE”

WYKŁAD:

„Światła Chanuki i adwentowe lampiony”

ks. Jacek Pędziwiatr

Filia Nr 10

ul. Węglowa 56

Informacje o spotkaniu na stronie internetowej

NORDIC WALKING

Marian Grzywacz

Plener

WYJAZD DO CZECH

8 grudnia serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Brna. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 6.00. Koszt wyjazdu 110,00zł (bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie). W programie: zwiedzanie miejsc pamięci bitwy pod Austerlitz, spacer po Brnie z przewodnikiem (w tym wizyta na Zamku Špilberk), czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 3.12.2018r.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) prosimy dokonywać na konto: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem BRNO.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze „Akademii Pięknego Czasu”. Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Informujemy, że po 4.12.2018r. niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie www Biblioteki.

DODATKOWA OFERTA ZAJĘĆ DLA SŁUCHACZY „AKADEMII PIĘKNEGO CZASU”

Z LEGITYMACJĄ AKADEMII TANIEJ

BASEN (oferta obowiązuje do 21 czerwca 2019r.)

  • poniedziałek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • wtorek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • środa między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • czwartek miedzy 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • piątek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)

za okazaniem legitymacji Akademii jedna godzina na basenie w cenie 2,00zł

 

POCIĄG DO STACJI FORMA ELŻBIETY ZARĘBSKIEJ

  • Siłownia – strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, brama crossfit, poradnia dietetyczna
    • wejście do siłowni (ul. Legionów 145, MOSiR Kryta Pływalnia I piętro, czynne codziennie od 8.00-20.00) za okazaniem legitymacji Akademii w cenie 7,00zł, karnet miesięczny w cenie 60,00zł

 

  • Zajęcia fitness (ul. Legionów 145, MOSiR Kryta Pływalnia I piętro oraz ul. Tetmajera 14a) za okazaniem legitymacji Akademii wejście na każde z poniższych zajęć w cenie 7,00zł, karnet miesięczny w cenie 60,00zł
    • aerobik
    • pilates
    • spinning
    • step-aerobik
    • zdrowy kręgosłup
    • cardio
    • zajęcia dla osób z nadwagą i starszych
  • szczegółowy harmonogram zajęć fitness dostępny na stronie: http://www.fitness-kkg.pl/index.php?strona=podstrona&id=5