Harmonogram

WRZESIEŃ 2017r.

Data i godzina

Przedmiot

Prowadzący

Miejsc

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

16.30-17.30

Gr. I – początkująca od 1.10.2015r.

WARSZTATY:

komputerowe

Bogusława Antonik

Zespół Szkół Technicznych
i Licealnych sala nr 43

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

17.35-18.35

Gr. II – początkująca od 1.10.2015r.

WARSZTATY:

komputerowe

Bogusława Antonik

Zespół Szkół Technicznych
i Licealnych sala nr 43

18.09.2017r.poniedziałek

25.09.2017r.poniedziałek

15.40-16.40

Gr. I – początkująca nowa od 18.09.2017r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
18.09.2017r.poniedziałek

25.09.2017r.poniedziałek

16.45-17.45

Gr. II – średniozaawansowana

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

15.40-16.40

Gr. IV – podstawowa od 19.02.2014r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

16.45-17.45

Gr. III – podstawowa od września 2014r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta  Sakrajecka Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

15.40-16.40

Gr. VI – początkująca od 9.02.2017r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta Sakrajecka

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

16.45-17.45

Gr. V – początkująca od 3.03.2016r.

LEKTORAT:

j. angielski

Elżbieta Sakrajecka

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

16.30–17.30

Gr. – zaawansowana

LEKTORAT:

j. angielski

Katarzyna Ożóg-Gilowska

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 48

19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

16.15-17.15

Gr – początkująca od 7.02.2017r.

LEKTORAT:

j. niemiecki

 Ewa Froń

 Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

17.20 – 18.20

Gr. – początkująca

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

16.30-17.30

Gr. – średniozaawansowana

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

17.35 – 18.35

Gr. – podstawowa

LEKTORAT:

j. niemiecki

Ewa Froń

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej–Curie
s. 51

20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

15.30-16.30

Gr. – początkująca od 2.03.2016r.

LEKTORAT:

j. hiszpański

Martyna Lukowiec

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 29

20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

16.35-17.35

LEKTORAT:

j. hiszpański

Martyna Lukowiec

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 29

20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

17.40-18.40

Gr. – podstawowa

LEKTORAT:

j. hiszpański

Martyna Lukowiec

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 29

18.09.2017r.poniedziałek

25.09.2017r.poniedziałek

15.30-16.30

LEKTORAT:

j. rosyjski

Anna Sikorska

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej –Curie
sala nr 48

20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

15.30-16.30

Gr. IV – początkująca nowa od 20.09.2017r.

LEKTORAT:

j. włoski

Katarzyna Janisiewicz-Maga

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27

20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

16.35-17.35

Gr.  II – początkująca

LEKTORAT:

j. włoski

Katarzyna Janisiewicz-Maga Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

17.40-18.40

Gr. III – początkująca od 29.02.2016r.

LEKTORAT:

j. włoski

Katarzyna Janisiewicz-Maga

 

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
20.09.2017r.środa

27.09.2017r.środa

18.45-19.45 

Gr. I – podstawowa

LEKTORAT:

j. włoski

Katarzyna Janisiewicz-Maga

 

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 27
19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

15.20-16.20

Gr. I – podstawowa

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

16.25-17.25

Gr. II- średniozaawansowana

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

17.30-18.30

Gr. III – początkująca od 7.02.2017r.

WARSZTATY:

komputerowe

Zbigniew Trebel

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii
Skłodowskiej – Curie
sala komputerowa

27.09.2017r.środa

18.00-19.00

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

fitness z elementami tańca

Paulina Kajstura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

19.09.2017r.wtorek

26.09.2017r.wtorek

16.15-17.15

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

gimnastyka rozciągająca

Monika Tymura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

21.09.2017r.czwartek

28.09.2017r.czwartek

16.15-17.15

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA:

gimnastyka rozciągająca

Monika Tymura

Sala gimnastyczna
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6

27.09.2017r.środa

godz. 17.00

Lampy Janusza Chmielniaka na zdjęciach Katarzyny Majdak

WERNISAŻ WYSTAWY POŁĄCZONY Z WYKŁADEM I PROMOCJĄ KSIĄŻKI „Ewolucja światła”

Filia Nr 10

Galeria ExLibris

ul. Węglowa 56

28.09.2017r.czwartek

godz. 15.40-17.40

WARSZTATY:

„W DRODZE DO SIEBIE”

Spotkanie 1 :

„Poczucie wartości skrojone na miarę – o sztuce doceniania samej siebie”

 Anna Bednarczyk

Beata Pawlak-Młodzik

Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Targowa 6
sala nr 29

Informacje o spotkaniu na stronie internetowej

NORDIC WALKING

Marian Grzywacz

Plener

 

 

 

 

 

DODATKOWA OFERTA ZAJĘĆ DLA SŁUCHACZY „AKADEMII PIĘKNEGO CZASU”

Z LEGITYMACJĄ AKADEMII TANIEJ

 

BASEN

  • poniedziałek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • wtorek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • środa między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • czwartek miedzy 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)
  • piątek między 12.00 a 15.00 (wejście na basen do godz. 14.00)

za okazaniem legitymacji Akademii jedna godzina na basenie w cenie 2,00zł

 

 

POCIĄG DO STACJI FORMA ELŻBIETY ZARĘBSKIEJ

  • Siłownia – strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, brama crossfit, poradnia dietetyczna
    • wejście do siłowni (ul. Legionów 145, MOSiR Kryta Pływalnia I piętro, czynne codziennie od 8.00-20.00) za okazaniem legitymacji Akademii w cenie 7,00zł, karnet miesięczny w cenie 60,00zł

 

  • Zajęcia fitness (ul. Legionów 145, MOSiR Kryta Pływalnia I piętro oraz ul. Tetmajera 14a) za okazaniem legitymacji Akademii wejście na każde z poniższych zajęć w cenie 7,00zł, karnet miesięczny w cenie 60,00zł
    • aerobik
    • pilates
    • spinning
    • step-aerobik
    • zdrowy kręgosłup
    • cardio
    • zajęcia dla osób z nadwagą i starszych
  • szczegółowy harmonogram zajęć fitness dostępny na stronie: http://www.fitness-kkg.pl/index.php?strona=podstrona&id=5