APC – WYKŁAD

21 listopada o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy do Filii Nr 10 (ul. Węglowa 56) na kolejne spotkanie z cyklu „W kręgu kultury i wiary”. Wykład pt. „Kaplica Sykstyńska – fakty i tajemnice” poprowadzi ks. Jacek Pędziwiatr. Wstęp wolny.

APC – WYKŁAD

22 listopada o godz. 16.30 w Filii Nr 10 MBP (ul. Węglowa 56) odbędzie się wykład Marty Dąbrowskiej pn. „Kościół pełen tajemnic – o odkryciach w bestwińskiej świątyni”. Wstęp wolny.  Zapraszamy serdecznie.  

UWAGA – APC

Informujemy, że w środę 6 oraz 13 listopada 2019r. nie odbędą się zajęcia fitnessu z elementami tańca prowadzone przez Paulinę Kajsturę. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

WYJAZD APC – CZECHY – JARMARK ŚWIĄTECZNY

7 grudnia serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Znojma. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 6.00. Koszt wyjazdu 140,00zł. W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. W programie: zwiedzanie Malowanej Piwnicy w Šatově (możliwa degustacja win za dodatkową opłatą), wizyta w Klasztorze Louka (zwiedzanie połączone z degustacją win w cenie biletu wstępu), zwiedzanie Podziemi w Znojmie oraz spacer po mieście i czas wolny na Jarmarku (4 godz.). Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 29.11.2019r. Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu…

UWAGA – APC

Informujemy, że we wtorek 12 listopada 2019r. oraz  w czwartek 14 listopada 2019r. nie odbędą się zajęcia gimnastyki rozciągającej prowadzone przez Tomasza Drewniaka. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

NORDIC WALKING

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjście z grupą Nordic Walking w dniu 17.11.2019r. na trasie Kozia Górka – Bystra. Zbiórka na Dworcu PKP w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 8.20. Planowany powrót ok. godz. 17.00. Organizator: p. Marian Grzywacz. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Rękodzieło w Zabrzegu

W październiku w Zabrzegu odbyły się warsztaty z cyklu „Rękodzieło w bibliotece”. W czasie zajęć uczestniczki wykonały kartonaż – pudełko na biżuterię, oplatały kamień koralikami, robiły na szydełku serwetkę serduszko i krasnale oraz biżuterię z żywicy.