UWAGA – APC

Informujemy, że w środę 16 oraz 23 października 2019r. nie odbędą się zajęcia fitnessu z elementami tańca prowadzone przez Paulinę Kajsturę. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

NORDIC WALKING

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjście z grupą Nordic Walking w dniu 20.10.2019r. do Wapienicy – „Dolina Luizy”. Wyjazd autobusem nr 50 z Dworca w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 8.20. Planowany powrót ok. godz. 17.00. Organizator: p. Marian Grzywacz. Serdecznie zapraszamy do udziału.

WYJAZD APC – MAŁOPOLSKA

16 listopada serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Małopolski. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 6.30. Koszt wyjazdu 105,00zł. W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. W programie: zwiedzanie kościoła w Lipnicy Murowanej, zwiedzanie zamku w Nowym Wiśniczu (pakiet Zamek+Bastion) oraz wizyta w Koryznówce (Muzeum Pamiątek po Janie Matejce), na zakończenie spacer i czas wolny w Niepołomicach (3 godz.). Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 04.11.2019r.

APC – WYKŁAD

18 października o godz. 16.30 w Filii Nr 10 MBP (ul. Węglowa 56) odbędzie się wykład dr Izabeli Zając-Gawlak pn. „Funkcjonalny trening zdrowotny – teoria i praktyka”. Wstęp wolny. Prosimy zabrać ze sobą wygodne obuwie. Zapraszamy serdecznie.  

APC – SPOTKANIE AUTORSKIE

25 października o godz. 17.00 w Filii Nr 10 (ul. Węglowa 56) odbędzie się spotkanie z Agatą Kołakowską – autorką książek, m. in.: „Lista obecności”, „Igraszki z losem”, „Kolejny rozdział”, „Niechciana prawda”, „Płótno”, „Zaciszny zakątek”. Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek w cenie 25-30zł. Zapraszamy serdecznie.

APC – WYKŁAD

17 października o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy do Filii Nr 10 (ul. Węglowa 56) na kolejne spotkanie z cyklu „W kręgu kultury i wiary”. Wykład pt. „Kaplica Sykstyńska – fakty i tajemnice” poprowadzi ks. Jacek Pędziwiatr. Wstęp wolny.

Nagroda dla Katarzyny Wituś

W sobotę 28 września w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Czechowic-Dziedzic za upowszechnianie i promowanie kultury w gminie.Nagrodę Burmistrza Czechowic-Dziedzic za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymała Katarzyna Wituś-kierownik Oddziału Dziecięcego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.Wśród nagrodzonych znaleźli się również: Daniel Strządała oraz Sebastian Gabryś. Serdecznie gratulujemy!

Klub Małego Artysty

W najbliższą sobotę, 28 września, serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami na zajęcia Klubu Małego Artysty, zajęcia rozpoczną się o godz. 10.00. Tuż po nich, o godz. 11:00, odbędą się warsztaty Niteczkowo przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zajęcia odbywają się w Oddziale Dziecięcym przy ul. Niepodległości 32/34 w ramach Akademii Bibliotecznych Odkrywców. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 32 215 20 01.