KONFERENCJA „NASZ KOBIECY ŚWIAT”

W dniu 13 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pn. „Nasz kobiecy świat” . W godzinach od 17.00 do 19.00 w CH „Stara Kablownia” obok kawiarni „Dolce Vita”  (poziom 0) odbędzie się spotkanie pn. „Kolor zamiast botoksu, czyli wiosenna metamorfoza”, które poprowadzi Agnieszka Łyko – projektantka mody, stylistka i wizażystka. Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się  m. in.: jak zestawiać kolory, aby idealnie do siebie pasowały, a nie „gryzły się”. Poznają swój typ kolorystyczny oraz kolory odpowiednie do urody. Przekonają się, jak za pomocą koloru można wpłynąć na zmianę proporcji swojego ciała oraz na sposób,…

UWAGA – APC BASEN

Informujemy, że w związku ze zmianą cennika biletów wstępu na basen kryty „Wodnik”, spowodowanych wzrostem cen prądu, opłata ulgowa dla Słuchaczy „Akademii Pięknego Czasu”, za okazaniem ważnej legitymacji, wynosi 3,00zł.

UWAGA – APC

Informujemy, że w  środę 19 lutego 2020r., nie odbędą się zajęcia z lektoratu języka hiszpańskiego prowadzone przez Renatę Walę. Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

NORDIC WALKING

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjście z grupą Nordic Walking w dniu 16.02.2020 r. do „Chaty Wuja Toma” (Szczyrk – Karkoszczonka). Wyjazd autobusem nr VII o godz. 8.55 z Dworca w Czechowicach-Dziedzicach. Planowany powrót ok. godz. 17.00. Organizator: p. Marian Grzywacz. Serdecznie zapraszamy do udziału.

UWAGA – APC

Informujemy, że od poniedziałku 10 lutego 2020r. zmienia się plan lektoratu języka włoskiego. Zajęcia z Panią Marzeną Maliną będą prowadzone według następującego harmonogramu: Poniedziałek godz. 15.30-16.30 grupa III początkująca od 20.09.2017r.; Czwartek godz. 16.00-17.00 grupa II podstawowa; Czwartek godz. 17.05018.05 grupa III średniozaawansowana.