ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do złożenia oferty pisemnej na: Opracowanie koncepcji aranżacji i kompletnego projektu wykonawczego z kosztorysem aranżacji wnętrz w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Paderewskiego, nr działki 1614, w budowie oraz prowadzenie nadzoru autorskiego.   Szczegóły: https://www.bip.mbp.czechowice-dziedzice.pl/bipkod/18821580

WYJAZD APC – JURA

18 sierpnia serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę na Jurę. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 7.00. Koszt wyjazdu 65,00zł (bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie). W programie: Jaskinia Wierzchowska, Ojcowski Park Narodowy (m. in. Jaskinia Ciemna), Grodzisko, Pieskowa Skała, czas wolny. Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 10.08.2018r.

Mała książka-Wielki Człowiek

Nasz biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki” Instytutu Książki. Będziemy zachęcać rodziców, dziadków i opiekunów do odwiedzenia biblioteki – bowiem na czytanie nigdy nie jest za wcześnie. W ramach kampanii m.in. odwiedzimy żłobki oraz najmłodsze grupy przedszkolaków. Będzie się działo!

WYJAZD APC – JURA WIELUŃSKA

14 lipca serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę na Jurę Wieluńską. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 7.00. Koszt wyjazdu 77,00zł (bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie). W programie: Mokra, Danków, Jaskinia Szachownica, Toporów, Kamion, Załęczański Łuk Warty, Grębień, Muzeum Ziemi Wieluńskiej, czas wolny w Wieluniu). Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 06.07.2018r.