WYJAZD APC – GÓRY OPAWSKIE I JESENIKI

24 sierpnia serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę w Góry Opawskie i Jeseniki. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 6.00. Koszt wyjazdu 89,00zł lub 82,00zł (emeryci, uczniowie). W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. Wstęp na wieżę widokową na Pradziadzie płatny we własnym zakresie. W programie: podróż szlakiem górnictwa złota, rezerwat Rejviz, Jeseniki, Pradziad (w razie niepogody wizyta na Pradziadzie wyłączona z programu), czas wolny – w zależności od warunków atmosferycznych na Pradziadzie albo w Jesenikach. Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 19.08.2019.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) prosimy dokonywać na konto: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem GÓRY OPAWSKIE.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze „Akademii Pięknego Czasu”. Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Informujemy, że po 21.08.2019r. niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie www Biblioteki.