KONFERENCJA „NASZ KOBIECY ŚWIAT”

W dniu 8 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pn. „Nasz kobiecy świat”.

W godzinach od 17.00 do 19.30 w CH „Stara Kablownia” obok kawiarni „Dolce Vita”  (poziom 0) odbędzie się spotkanie pn. „Mała zmiana – wielki efekt, czyli wiosenny lifting siebie i swojego domu”, które poprowadzą Agnieszka Łyko – projektantka mody, stylistka i wizażystka oraz Magdalena Żemła – architekt.

Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się  m. in.: jak za pomocą odpowiednio dobranego stroju, często samych dodatków typu apaszka, torebka czy biżuteria, zmienić swój wygląd a co za tym idzie postrzeganie samej siebie. Przekonają się, że podobnie jak swój wygląd, tak i dom, można zmienić nie tylko w trakcie generalnego remontu, ale również dzięki wprowadzeniu kilku elementów dekoracyjnych czy drobnych akcentów kolorystycznych. Ponadto poznają aktualne trendy, zarówno w modzie jak i aranżacji wnętrz. Nie zabraknie konkursów i innych atrakcji.

Wstęp wolny.

Zapisy do 6.03.2018r. w dziale promocji MBP (ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5) lub pod nr tel.: 32 215 30 34.