III GMINNY PLASTYCZNY KONKURS LOGOPEDYCZNY POD PATRONATEM BURMISTRZA CZECHOWIC-DZIEDZIC ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 23.04.2018r. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom III Gminnego Plastycznego Konkursu Logopedycznego pt. „Wiosenne przygody zwierząt”, odbywającego się pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni oraz twórczości plastycznej dzieci z trudnościami artykulacyjnymi. Do organizatorów wpłynęło 46 prac plastycznych wykonanych przez dzieci z całej gminy. Komisja konkursowa w każdej kategorii wiekowej przyznała trzy miejsca oraz wyróżnienia. Fundatorem nagród książkowych był Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Po wręczeniu nagród laureaci wraz z opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi obejrzeli występ iluzjonisty – pana Adriana Mitoraja. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej w Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach do 09.05.2018r.