Wpisy opublikowaneLuty 2018

APC – SPOTKANIE AUTORSKIE

9 marca o godz. 16.30 w Filii Nr 10 (ul. Węglowa 56) odbędzie się spotkanie z Mateuszem Wróblem, autorem książki pt. „Nie próbuj”. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

Rękodzieło w bibliotece

W lutym 2018r w bibliotece zabrzeskiej odbyły się warsztaty z cyklu „Rękodzieło w bibliotece”. W czasie zajęć uczestniczki wykonały róże z płatków kosmetycznych nasączone parafiną, torebkę z filcu zdobioną laleczką „szmacianką”, pudełko na herbatę, torebkę z wełny na szydełku, zajączka z pomponików i już zdobiły jajka szydełkową koronką oraz odciskami z foremek silikonowych używając masy plastycznej.

Warsztaty dla dzieci w Filii Nr 7

Lubisz się bawić? Chcesz zrobić coś ciekawego? Przyjdź do biblioteki! 10 marca (sobota) w godzinach 14.00-16.00 zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat wraz z opiekunami do biblioteki w Ligocie Centrum (budynek OSP, II piętro, ul. Wapienicka 1). Zaproponujemy Wam modelowanie balonów, zabawy i konkursy a także zajęcia plastyczne. Więcej informacji oraz zapisy w bibliotece oraz pod numerem telefonu: 32 215 70 65.

PROMOCJA NA FERIE

W minionych dniach Dział Promocji oraz Filie w Ligocie Centrum,  Miliardowicach oraz w Zabrzegu zaprosiły dzieci przebywające w domach podczas ferii na ciekawe warsztaty plastyczno-techniczne. Na spotkaniach dzieci wykonały różnorodne prace, miedzy innymi obrazy 3D wykonane z wykorzystaniem włóczki na desce nabitej gwoździami, kawowe laleczki, bąbelkowe kaktusy.

ABO – zajęcia logopedyczne

Zapraszamy na pierwsze zajęcia LOGOPEDYCZNE w ramach AKADEMII BIBLIOTECZNYCH ODKRYWCÓW – 13.02.2018r. godzina 15.45, Czytelnia Główna (ul. Niepodległości 32/34).