KSIĄŻKI DO SŁUCHANIA w Dziale Audiowizualnym

Serdecznie zapraszamy do Działu Audiowizualnego Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Niepodległości 32/34 w Czechowicach-Dziedzicach. Do dyspozycji Czytelników oddajemy katalog tytułów, liczący blisko 3,7 tys. tytułów, reprezentujący różne nurty literackie, zarówno klasykę jak i literaturę współczesną. Adresowany jest do różnych grup wiekowych – interesującą prozę znajdą nastolatki i dorośli. Do dyspozycji są dwa CZYTAKI.

Proponujemy korzystanie z oferty, którą zbudowaliśmy dzięki zakupom własnym oraz współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix oraz z Fundacją Klucz. Polecamy wypożyczanie dwóch urządzeń Czytak Plus, które są przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabo widzące oraz korzystanie z ponad tysiąca audiobooków na płytach CD w standardzie DAISY.

Biblioteka, dzięki udziałowi w projekcie „Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016” realizowanym przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Larix” im. Henryka Ruszczyca, dysponuje dwoma urządzeniami Czytak Plus. Dzięki uprzejmości Stowrzyszenia „Larix” do dyspozycji Czytelników oddaje ponad 1000 cyfrowych książek mówionych. Projekt jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem wypożyczania Czytaka Plus” w Dziale Audiowizualnym.

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty biblioteki.

Dział Audiowizualny Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Niepodległości 32/34 Czechowice-Dziedzice, tel. 32 215 20 01, e-mail: audio@mbp.czechowice-dziedzice.pl