KONKURS DLA SŁUCHACZY „AKADEMII PIĘKNEGO CZASU”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy „Akademii Pięknego Czasu” do udziału w konkursie. Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda – jednodniowy wyjazd dla dwóch osób w dniu 9 grudnia 2017r. na Jarmark Świąteczny do Budziszyna (Niemcy). Wystarczy brać aktywny udział w wykładach organizowanych w ramach Akademii i zbierać pieczątki na Karcie Uczestnictwa. Kartę można pobrać w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00). Konkurs trwa do 24 listopada 2017r. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej Bibliotekiwww.mbp.czechowice-dziedzice.pl (należy otworzyć kolejno: „O Bibliotece” – „Regulaminy” – „Regulamin konkursu dla Słuchaczy Akademii Pięknego Czasu”). Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 215 30 34.