Będzie nowa siedziba Biblioteki w Czechowicach-Dziedzicach

13 lipca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, uroczyście podpisana została umowa na budowę nowej siedziby biblioteki.

Wykonawcą inwestycji, w trybie „Zaprojektuj-Wybuduj”, będzie Przedsiębiorstwo Budowlane HB-UNIBUD SA.

Ze strony Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach umowę podpisała dyrektor Ewa Kmiecik-Wronowicz, zaś ze strony wykonawcy wiceprezesi HB-UNIBUD – Janusz Olszewski i Mariusz Borowski. Umowę podpisano uroczyście, w obecności Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, jego Zastępców – Macieja Kołoczka i Pawła Mrowca, Sekretarza Miasta Marka Gazdy, Skarbnik Miasta Krystyny Wiącek, Naczelnika Wydziału Zamówień Publicznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach Olafa Dąbrowskiego oraz przedstawicieli pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach powstanie przy ul. Paderewskiego. Czytelników do nowych pomieszczeń zaprosi 30 kwietnia 2020 roku.