WYJAZD APC – OPOLSZCZYZNA I DOLNY ŚLĄSK

15 października serdecznie zapraszamy na wyjątkową wycieczkę na Opolszczyznę i Dolny Śląsk. Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godz. 7.00. Koszt wyjazdu 60,00zł (wszystkie wstępy w cenie). W programie: wizyta na górze Św. Anny, zwiedzanie Opactwa Cystersów w Henrykowie, spacer po Kłodzku (Stare Miasto i Podziemna Trasa Turystyczna). Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 11.10.2016r.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze „Akademii Pięknego Czasu”. Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.