Czy jesteś zainteresowany bezpłatnym dostępem do e-booków Legimi

• TAK (100%, 5 Votes)
  • NIE (0%, 0 Votes)

Total Voters: 5

Loading ... Loading ...

Konkurs powiatowy

W XVI edycji konkursu na najlepszą bibliotekę powiatu bielskiego Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kozach zostały nagrodzone za tworzenie kulturowej przestrzeni publicznej dla mieszkańców. Przyznane zostały także wyróżnienia za podejmowane wielokierunkowe działania promocyjne biblioteki i zawodu bibliotekarza.
Finał konkursu, organizowanego przez starostę bielskiego przy współpracy Książnicy Beskidzkiej i Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Bielsku-Białej odbył się 9 maja 2016r. Uroczystość wręczenia nagród, którą poprowadził Dyrektor Książnicy Beskidzkiej mgr Bogdan Kocurek, zorganizowano w Gminnej Bibliotece Publicznej w Porąbce. Gośćmi wydarzenia byli: Dyrektor Biblioteki Śląskiej prof. Jan Malicki, kierownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego dr Magdalena Madejska, Wicestarosta Grzegorz Szetyński, Zastępca Wójta Gminy Porąbka Paweł Zemanek oraz zaproszeni goście.